Na znakomity relaks nigdy nie jest za wcześnie ani za późno. Kiedy jednak jest się w ciąży i ma się zaledwie 9 miesięcy na dopieszczenie swojego ciała i ducha oraz na przygotowanie przed trudami macierzyństwa, warto zadbać o siebie optymalnie: zawczasu, na długo i na wszelki możliwy sposób.  Najlepiej w miejscu profesjonalnie przygotowanym do zapewnienia luksusu kobietom w ciąży.

Powód jest prosty: nawet najlepiej zaopatrzone domowe pielesze nie zapewnią takiego komfortu paniom oczekującym dziecka, jak świetnie przygotowana do tego placówka. Jeszcze kilka lat temu miejsc takich trzeba było w naszym kraju szukać prawie ze świecą. Dziś, na szczęście, to się zmieniło – między innymi za sprawą wymagań, jakie kobiety w ciąży stawiają takim placówkom.

Luksus dla (prawie) dwojga

Przyszłe mamy chcą dziś zadbać o siebie kompleksowo, a co najważniejsze – bezpiecznie, nie rezygnując przy tym z ulubionych form relaksu i odnowy biologicznej. Dlatego wiele z kobiet w ciąży dość długo poszukuje odpowiedniego miejsca na relaks, koncentrując się na ośrodkach, które mogą zagwarantować nie tylko opiekę profesjonalistów podczas pobytu, ale także ucieczkę od codzienności. Jednym z nich jest Talaria – wyjątkowa placówka z Trojanowa w województwie mazowieckim i przykład na bardzo udane połączenie luksusowego kurortu, ośrodka SPA i Wellness.

– To miejsce zawsze dobre dla kobiet w ciąży. Przyszłe mamy mogą tu odpocząć i relaksować się do woli, korzystając z ulubionych form wypoczynku i zabiegów odnowy biologicznej – mówi Klaudia Babiej, dyrektor operacyjna tego malowniczego resortu.

Placówka świadczy usługi w systemie wellinclusive – ogólnodostępne, w tym dla biznesu, ale kobiety w ciąży traktuje się tu wyjątkowo. W Talarii przygotowano dla nich specjalny pakiet pobytowy „Będę Mamą” oraz pakiet usług dedykowanych „Zrelaksowana Mama” – oba z interesującą listą zabiegów służących dobremu samopoczuciu fizycznemu i relaksowi.

SPA bezpieczne dla kobiety w ciąży

Jacuzzi, sauna, kąpiele bąbelkowe, masaże, peelingi – to tylko część bogatej oferty przedstawianej przez wiele luksusowych ośrodków przyszłym mamom. Zanim jednak kobieta w ciąży skorzysta z kuszącej opcji, powinna zastanowić się, czy zabieg będzie bezpieczny dla niej i dla maluszka w jej łonie. Z ostrożności nie zwalnia nic.

Gwarancją bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży podczas pobytu będzie na pewno odpowiednio przeszkolony personel wybranego ośrodka.

– Nad bezpieczeństwem przyszłych mam powinien czuwać zespół profesjonalistów. W naszym środku zapewniamy opiekę wielu terapeutek, których wysokie kwalifikacje potwierdzają posiadane przez nie liczne dyplomy i certyfikaty – podkreśla dyrektor operacyjna Talarii.

Miejsce i czas na niezwykły dialog

Ciąża to czas, w którym każda kobieta zyskuje znakomitą możliwość wsłuchiwania się w sygnały płynące z własnego ciała. To również idealny okres na lepsze poznanie samej siebie i na nawiązanie pierwszej więzi ze swoim rozwijającym się dzieckiem.

– Doświadczaniu tych niepowtarzalnych chwil sprzyja skupienie się na sobie, swoich potrzebach i pragnieniach: tu i teraz. Dlatego w pakiecie dla przyszłych mam klientki Talarii otrzymują możliwość korzystania zarówno z zabiegów, jak i znakomitej kuchni oraz mogą uczestniczyć w atrakcyjnych  okolicznościowych eventach – mówi Klaudia Babiej.

Kobiety, które podczas oczekiwania na dziecko zainwestowały w siebie, potwierdzają, że wybór właściwego miejsca na relaks ma zasadnicze znaczenie dla wykorzystania całego potencjału płynącego z pobytu dedykowanego przyszłym mamom. Oferta nie może być jednak dobrana przypadkowo, gdyż poza luksusem, ważne jest bezpieczeństwo pobytu – dla prawie dwojga.

Podobne posty